ورود به سامانه
* پست الکترونیکی تان را وارد نمایید .
* فرمت پست الکترونیکی وارد شده نادرست میباشد
* کلمه عبور را وارد نمایید .
* پست الکترونیکی یا کلمه عبور صحیح نمیباشد .
* حاصل عبارت امنیتی را وارد نمایید .
* حاصل عبارت امنیتی نادرست میباشد .
* ورودی نامعتبر بیش از حد مجاز ، حساب کاربری شما به مدت زمان محدودی مسدود گردید .
قبلا ثبت نام نکرده اید؟ ثبت نام در سامانه
مشاوره
لطفا پرسش خود را به صورت واضح بیان نمایید .
پاسخ ما به پست الکترونیکی شما ارسال خواهد شد .
*پست الکترونیکی تان را وارد نمایید
*متن پرسش تان را وارد نمایید

این مرکز در سال 1381 با اخذ نمایندگی شعبه غرب موسسه ایران – کانادا به مدیریت   خانم شیرین شکری زاده   فعالیت خود را آغاز نمود و تا سال 1384 به عنوان یکی از شعب آن موسسه به فعالیت خود در زمینه برگزاری کلاسهای تخصصی و عمومی زبان ادامه داد .

در تیرماه همان سال با اخذ مجوز مستقل ایران زمین از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی موفق به گسترش فعالیت خود در قالب موسسه ای چند منظوره  و گسترش دوره های آموزشی جدید و همکاری  با سازمانها و شرکتها گردید .

در حال حاضر با لطف ایزد منان و تلاش و کوشش کادر اداری _ آموزشی مجرب این مجموعه با بیش از یک دهه فعالیت مستمر در این مکان جزء قدیمی ترین مراکز آموزشی غرب تهران می باشد که موفقیت تعداد بی شماری از دانشجویان در امتحانات مختلف بین المللی  و قرادادهای طولانی مدت با بسیاری از سازمانهای خصوصی و دولتی  ( وزارت دفاع / وزارت صنایع / موسسه گلدن گروپ / بانک صنعت و معدن / ... ) خود گواهی بر این امر می باشد .

ایران زمین از سال 1392 با اخذ مجوزهای لازم از سازمان میراث فرهنگی در زمینه برگزاری دوره های کوتاه مدت راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی ( تورلیدری ) یکی از مراکز فعال این رشته رشته نیز محسوب میگردد .

یکی از پایه های رشد و توسعه هر جامعه انسانی علم و دانش است . دانش اندوزی و به کارگیری آن برای ایجاد تحول در نظام زیستی ضمن آنکه مسیر حیات اجتماعی و فردی را مشخص مینماید ، راههای دستیابی به تعالی را نیز برای شکوفایی استعدادها و توانمدی های مختلف فراهم میسازد .

و هم اکنون این افتخار را داریم که با نامی دیرین و گامی نوین

تجربه یادگیری منحصربه فردترین کلاسهای زبان با پکیج آموزشی تخصصی و استفاده از چندین استاد با توانایی  تخصصی در هر کلاس ، در فضای آموزشی استاندارد و مجهزبه کلیه امکانات را به شما پیشنهاد دهیم .

شرکت در آزمون آنلاین